۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • 21 سپتامبر 2017 - 13:08
  • 465 بازدید
مراسم تقدیر از طلابی که تازه مفتخر به لباس روحانیت شده اند برگزار شد.
مراسم تقدیر از طلابی که تازه مفتخر به لباس روحانیت شده اند برگزار شد.

مراسم تقدیر از طلابی که تازه مفتخر به لباس روحانیت شده اند برگزار شد.

بسمه تعالی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد هاد، مراسم تقدیر و تجلیل از طلاب عزیزی که از مراکز مختلف بنیاد هاد در اصفهان به تازگی به پوشیدن لباس سربازی امام زمان علیه السلام مفتخر شده اند در مسجد مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام برگزار گردید. سخنران این جلسه حضرت حجت الاسلام و المسلمین […]

بسمه تعالی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد هاد، مراسم تقدیر و تجلیل از طلاب عزیزی که از مراکز مختلف بنیاد هاد در اصفهان به تازگی به پوشیدن لباس سربازی امام زمان علیه السلام مفتخر شده اند در مسجد مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام برگزار گردید. سخنران این جلسه حضرت حجت الاسلام و المسلمین حاج شیخ جعفر ناصری بودند که به بیان اهمیت خدمت به آستان قرآن و اهل بیت علیهم السلام و تبلیغ معارف حسینی پرداختند. شایان ذکر است تعداد این عزیزان دوازده نفر بودند که مراحل و مدارج لازم علمی را گذرانده اند و با تحصیل شرایط لازم در مرکز مدیریت حوزه علمیه اصفهان اخیرا در عید مبارک غدیر به دست مبارک حضرت آیت الله العظمی مظاهری معمم شده اند.

در این مراسم هدایایی به رسم یاد بود به این عزیزان تقدیم شد و برای موفقیت ایشان در خدمت به فرهنگ قرآن و اهل بیت علیهم السلام دعا شد. 

در ادامه تصاویر مربوط به این جلسه را ملاحظه می نماییم:

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

جواب سئوال زیر را وارد نمایید *