۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • 10 دسامبر 2017 - 10:57
  • 384 بازدید
همایش علمی با عنوان «خُلق عظیم» برگزار گردید.
همایش علمی با عنوان «خُلق عظیم» برگزار گردید.

همایش علمی با عنوان «خُلق عظیم» برگزار گردید.

بسمه تعالی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد علمی فرهنگی هاد، همایش علمی با عنوان «خُلق عظیم» به همت  مرکز تخصصی اخلاق اصفهان و مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام  برگزار گردید. این همایش علمی در نوبت صبح در قالب کرسی آزاد اندیشی با عنوان «نگاه عالمانه به اخلاق در تمدن شیعی» با سخنرانی استاد […]

بسمه تعالی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد علمی فرهنگی هاد، همایش علمی با عنوان «خُلق عظیم» به همت  مرکز تخصصی اخلاق اصفهان و مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام  برگزار گردید. این همایش علمی در نوبت صبح در قالب کرسی آزاد اندیشی با عنوان «نگاه عالمانه به اخلاق در تمدن شیعی» با سخنرانی استاد محترم حجت الاسلام و المسلمین سید محمد مهدی میرباقری  در مسجد مدرسه علمیه حضرت صاحب الزمان علیه السلام با حضور اساتید، دانش پژوهان و عموم علاقمندان برگزار گردید که پس از سخنرانی استاد محترم سوالات و نقدهای حاضرین ارائه گردید و ایشان پاسخ های لازم را ارائه فرمودند.

 در حاشیه این جلسه از فعالان و برجستگان حوزه اخلاق تقدیر به عمل آمد.

همچنین نشست تخصصی با عنوان «چالش های اخلاقی دین مداران معاصر» در نوبت عصر در سالن نشستهای مرکز تخصصی اخلاق اصفهان با سخنرانی استاد محترم حجت الاسلام و المسلمین سید محمد مهدی میرباقری برگزار شد و جلسه پرسش و پاسخ نیز تشکیل گردید.

گزارش تصویری این نشست را در اینجا می توانید مشاهده نمایید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

جواب سئوال زیر را وارد نمایید *