۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

برگزاری جلسه با اولیا و مربیان مدرسه دارالهدی به صورت زنده در فضای مجازی
برگزاری جلسه با اولیا و مربیان مدرسه دارالهدی به صورت زنده در فضای مجازی

برگزاری جلسه با اولیا و مربیان مدرسه دارالهدی به صورت زنده در فضای مجازی

جلسه اولیاء و مربیان مدرسه دارالهدی در فضای مجازی تشکیل گردید. این جلسه به خاطر مشکلات کرونا در دو نوبت در شبهای جمعه و یکشنبه برگزار شد با حضور اولیای طلاب مدرسه و مسئولین در فضای مجازی تشکیل گردید. در این جلسات بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، مدیر محترم جناب حجت الاسلام و […]

جلسه اولیاء و مربیان مدرسه دارالهدی در فضای مجازی تشکیل گردید. این جلسه به خاطر مشکلات کرونا در دو نوبت در شبهای جمعه و یکشنبه برگزار شد با حضور اولیای طلاب مدرسه و مسئولین در فضای مجازی تشکیل گردید. در این جلسات بعد از تلاوت آیاتی از قرآن کریم، مدیر محترم جناب حجت الاسلام و المسلمین جعفری به بیان برخی آسیبهای فضای مجازی برای طلاب و مخصوصا آسیبی که به روح و روان طلاب وارد می شود و لزوم مدیریت نمودن والدین در این فضا اشاره کرده و اظهار داشتند: در این فضا والدین عزیز باید با لطافت و نرمی عزیزانشان را به وظایف طلبگی سوق داده و مواظب باشند مبادا نشاط و شادابی عزیزانشان در فضای مجازی مورد لطمه قرار گیرد که خدای ناکرده باعث زدگی از فضای طلبگی و دلسردی خواهد شد.
بعد از بیانات ایشان معاون فرهنگی مدرسه حجت الاسلام و المسلمین سلطانی به بیان وظایف مربیان تربیتی و تبیین جایگاه ایشان و همچنین انتظاراتی که از خانواده های محترم در باب ارتباط عزیزانشان با مربیان خود هست، پرداخت. بعد از آن مربیان طلاب به خانواده های محترم معرفی شده و شماره های تماس ایشان در اختیار والدین قرار گرفت.

در ادامه نقطه نظرات والدین محترم طرح گردید و توضیحات لازم از طرف مدیران مدرسه ارائه گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

جواب سئوال زیر را وارد نمایید *