۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • 08 مارس 2021 - 10:56
  • 294 بازدید
برگزاری اردوی علمی، فرهنگی مشهد مقدس در مدرسه علمیه دارالهدی قم 
برگزاری اردوی علمی، فرهنگی مشهد مقدس در مدرسه علمیه دارالهدی قم 

برگزاری اردوی علمی، فرهنگی مشهد مقدس در مدرسه علمیه دارالهدی قم 

بسمه تعالی  به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه دارالهدی قم اردوی علمی، فرهنگی مشهد مقدس با حضور طلاب و اساتید این مدرسه برگزار گردید. در این اردو که به مدت دو هفته برگزار شد طلاب محترم در اردوگاه مفتاح در منطقه طرقبه  حضور داشتند و برنامه های متنوع علمی و فرهنگی برای ایشان اجرا گردید؛ […]

بسمه تعالی

 به همت معاونت فرهنگی مدرسه علمیه دارالهدی قم اردوی علمی، فرهنگی مشهد مقدس با حضور طلاب و اساتید این مدرسه برگزار گردید. در این اردو که به مدت دو هفته برگزار شد طلاب محترم در اردوگاه مفتاح در منطقه طرقبه  حضور داشتند و برنامه های متنوع علمی و فرهنگی برای ایشان اجرا گردید؛ از جمله کلاس های آموزشی مدرسه به صورت روزانه برقرار شد و برنامه های فرهنگی و تربیتی  از قبیل پیاده روی های روزانه و کوه نوردی، جلسات مهارت افزایی، جلسات اخلاق و حدیث خوانی، برگزاری جشن ولادت امام جواد علیه السلام و ولادت امیرالمومنین علیه السلام، تیراندازی و … اجرا گردید.
همچنین چهار روز پایانی اردو که با ایام البیض ماه رجب توأم بود، طلاب در زائر سرای سیدالشهداء مشهد مقدس اسکان پیدا کردند و بیشتر از قبل به زیارت حضرت رضا علیه السلام پرداختند.

در ادامه تصاویر مربوط به این اردو را مشاهده می نمایید:

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

جواب سئوال زیر را وارد نمایید *