۞ امام علی (ع) می فرماید:
هر کس از خود بدگویی و انتقاد کند٬خود را اصلاح کرده و هر کس خودستایی نماید٬ پس به تحقیق خویش را تباه نموده است.

  • 20 آوریل 2021 - 12:43
  • 236 بازدید
برگزاری دوره آموزش تبلیغ در مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام
برگزاری دوره آموزش تبلیغ در مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام

برگزاری دوره آموزش تبلیغ در مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام

بسمه تعالی به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد علمی فرهنگی هاد دوره آموزش تبلیغ با هدف ارتقای مهارتهای تبلیغی طلاب عزیز در مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام برگزار گردید؛ در این دوره آموزشی که به مدت دو ماه طول کشید و حدود ۴۰ نفر از طلاب پایه های ۷ و بیشتر در آن شرکت […]

بسمه تعالی

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بنیاد علمی فرهنگی هاد دوره آموزش تبلیغ با هدف ارتقای مهارتهای تبلیغی طلاب عزیز در مدرسه علمیه صاحب الزمان علیه السلام برگزار گردید؛ در این دوره آموزشی که به مدت دو ماه طول کشید و حدود ۴۰ نفر از طلاب پایه های ۷ و بیشتر در آن شرکت نمودند کلاس ها در قالب سه ترم  و هر ترم ۱۲ جلسه تعریف شده بود. استقابل از این دوره آموزشی بسیار خوب بود تا جایی که شرکت کنندگان حتی در روزهای تعطیل هم در کلاسها با اشتیاق شرکت می نمودند.

در هر هفته طلاب یک صوت آموزشی گوش می‌دادند و در پایان هفته از صبح تا ظهر آموزشهای تئوری را در قالب کارگاه عملی ارائه می‌دادند و در پایان ترم از آنها امتحان گرفته می‌شد و افراد قبول شده در ترم بعدی شرکت می‌کردند.
لازم به ذکر است این دوره آموزشی با رعایت پروتکل های بهداشتی و  با اجرای برخی از طلاب محترم این مدرسه که جز اساتید موسسه امیر بیان هستند اجرا گردید.

برچسب ها

این مطلب بدون برچسب می باشد.

پاسخ دادن

ایمیل شما منتشر نمی شود. فیلدهای ضروری را کامل کنید. *

*

جواب سئوال زیر را وارد نمایید *